“Nje enderr e realizuar eshte ajo kur ke mundesi te besh ate qe do dhe di me se miri”

“I lumtur per edhe nje sukses tjeter te ekipit, familjes sime te madhe Zero Pozitive.Duke gjetuar format e duhura te promovimit te nje brendi ne bejme me shume se vetem promovimin e tij.
Sikurse vitin e kaluar me Ledrin, pastaj me Kiden, tani me Taynen, Prishtines do t’i dhurojme plot ritem e muzike.
Tayna edhe zyrtarisht do te jete imazhi kryesore i Prince Instant gjate kohes sa do te punojme bashke do te realizojme disa video duke e sjelle keshtu me afer fansave te saj kengetaren me te kerkuar te momentit ne boten e showbizit vendor.
Super krenar me ju Zero.” Genc Meraku

zero pozitive tayna